Кошик
86 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Новая коллекция пижамок !!!Хочу пижаму!!!

Як вибрати потрібній розмір?

   

Як правильно вибрати  річ при покупці онлайн,
 коли немає можливості приміряти її і переконатися, що обраний товар сидить ідеально?  Відповідь одна - точно знати свої розміри домашнього одягу.  Скористайтеся нашими підказками, щоб точно визначити всі необхідні параметри, і тоді придбана новинка обов'язково порадує вас.

 Щоб зняти з себе мірки, скористайтеся сантиметром.  Зручніше за все робити це перед дзеркалом, так мірки будуть найбільш точними.  Або попросіть про допомогу когось із близьких.

 Сантиметр повинен досить щільно облягати вас.  Не дозволяйте йому провисати, але і не затягуйте занадто туго.

 При замовленні враховуйте фасон і матеріал виробу (склад тканини зазвичай вказаний в картці товару).  Якщо річ повинна щільно облягати вас, вибирайте свій розмір.  Якщо фасон має на увазі вільний силует, можна замовити товар на розмір більше.

 Читайте картку обраного вами товару на сайті.  Ми вказуємо не тільки розмір вироби, а й його докладні параметри, а також параметри моделі.  Це допоможе вам визначити потрібний розмір найточніше.

 Основний параметр для суконь, халатів, сорочок, жакетів - обхват грудей;  для домашніх брюк та шортів важливий обхват стегон.

Наші халатики пошиті в розмір і не є маломеркі або збільшеними розмірами